Nem akarsz lemaradni cikkeinkről? Iratkozz fel hírlevelünkre
FELIRATKOZOM
A feliratkozom gomb megnyomásával elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot

FitBalance - Minden információ itt

2015-04-10 13:58:00

eisberg - FiBalance Aréna

Sport - Fitness - Expó - Fesztivál

2015 április  26. 08:00

Papp László Budapest Sportaréna

Közép –Európa legnagyobb fitness és életmód rendezvénye kerül megrendezésre Budapesten!

/sites/testbiotechusashop/documents/news/_extra/1761/o_fitbalance_20150413123027.jpgJubileumi eseményt ünnepel a FitBalance! 2006 és 2015 között 19 FitBalance rendezvényen  vagyunk túl! Büszkék vagyunk arra, hogy immár a 20. tömegsport rendezvényünket szervezzük, amire ,ha azt mondjuk,hogy mára  ez Közép-Európa legnagyobb egészség és mozgás fesztiválja,úgy gondoljuk, nem tévedünk! 7 db A/4 oldalnyi órarend, 26 színpadi aktivitás, több száz(!) oktató, szakmai program, challange, és verseny, több mint 110 kiállító!

Európában is egyedülállóan, a résztvevők  itt találkozhatnak  a  legnépszerűbb fitness irányzatokkal,  innovatív mozgásformákkal, újdonságokkal! Az életmód expón, a kiállítók között interaktív programok, egészségügyi szűrővizsgálatok és  különleges aktivitások várják a résztvevőket! A tömegsport mellett a versenysport is helyet kap az eseményen, itt kerül megrendezésre a BioTechUSA – FitBalance  Nemzetközi Testépítő és Fitness Kupa, a Pole Bittle  Bajnokság, valamint a WPC Felhúzó Kupa is!

A rendezvényen gondoltunk a családokra is, szakképzett pedagógusokkal,  sportos gyermekmegőrzővel is készülünk, ennek megfelelően 14 éves kor alatt az eseményre díjmentes a belépő!

Belépőjegy információk

A belépők: 3490.-ft-os kedvezményes áron, kizárólag a BioTechUSA központokban vásárolhatóak meg! A rendezvényre a belépő ára, elővételben: 3990 Ft ami tartalmazza az ásványvíz fogyasztást, valamint a meglepetés támogatói ajándékcsomagot!

Kapható: a www.ticketa.hu oldalon és az ismert jegypénztárakban!

Jegyek kaphatóak a helyszínen is 4590.- ft-os áron!

Kizárólag a rendezvény napján, az esemény helyszínén, 2890.-ft-os áron, sétálójegy is váltható, ami az órák látogatására, valamint az ajándékcsomag átvételére nem jogosít!

A rendezvényre, 14 éves kor alatt díjmentes a belépés!

Órarendek

eisberg - nagyszínpad küzdőtér /Expó

09:00-09:40

Péntek Enikő

Zóna edzés

09:50-10:30

Katus Attila

Best body

10:40-11:20

Sifi & Kangoo Team

Kangoo

11:30-12:10

Schobert Norbi

Retro 1994 aerobic cardio

12:20-13:00

Rubint Réka

Alakreform

13:10-13:50

Borsodi Balázs & Lencsés Rita & BAX team

BAX – functional extreme

14:00-14:40

Tatarek Rezső

Iron box

14:50-15:30

Béres Alexandra

Súlykontroll

15:40-16:20

Brezovai Sándor & Alexa

Nippon Zengo

16:30- 17:10

Orosz József Zin & Faluvégi András Zin & Zsolnai Tamás  Zin

Zumba®

Vitalade - Funkcionális terem - küzdőtér szint (Raktár)

9:00-09:40

Baricz Lóránd

Weider Military Cross

09:50-10:30

Barta Peti&Gárdus Bence&Borsos Peti&oravecz István&Vér Tamás&Lőrincz Ernő

Kick Box by FitWeekend

10:40-11:20

N.Kriszta & B.Mirella & Sz.Péter & Sz.Ákos

deepWORK

11:30-12:10

Molnár Miki

H.I.I.T

12:20-13:00

Pulay Szilvi

Alakformálás interval

13:10-13:50

Ágó Renáta  Kozak Attila es Török Attila

Functional Training

14:00-14:40

Szabó Péter

Body force

14:50-15:30

Czanik Balázs

Capoiera

15:40-16:20

Simon Szimonetta

Fat killers

16:30-17:10

Gyöngyösi Szilvia

GrandUP

HELL - Dance  & More-  teremfsz. multiterem II.

9:00-09:40

Zsandarova Kriszta

Dance warm up

09:50-10:30

Koltai Móni

Dance for life

10:40-11:20

Csonka Anita

Dance sensation

11:30-12:10

Kovács Erika

Dance girly style

12:20-13:00

Annabele Neudam & Team

GROOVE method by Misty T.

13:10-13:50

Kiss Gábor

Afromania

14:00-14:40

Fehér Grácia  Zin & Grudmann Béla Zin

Zumba®

14:50-15:30

Szőke Csaba

Latin dance

15:40-16:20

Rátkai Krisztina Zin & Farkas Mónika Zin

Zumba®

16:30-17:10

Lőrincz Ernő & Cseh Szakál Tibor

Party fitness

89.5 Music FM  - bodyART & body&mind terem - I.em multiterem  III.

09:00-09:40

Alexa Le & Lencsés Rita & Borsodi Balázs

bodyART welcome class

09:50-10:30

Nagy Dorka & Fincza Erika

bodyART stretch & myofascial

10:40-11:20

Rakotamalala Myriam & Erdő-Bálint Zsuzsi

bodyART basic 100 % technic

11:30-12:10

Alexa Le

bodyART flow

12:20-13:00

Fincza Erika

Pilates

13:10-13:50

Axman Kata

jóga

14:00-14:40

Alexa Le

spiral

14:50-15:30

Hidvegi Andi  & Szlizs Tamara

MAT

15:40-16:20

Porffy Csaba & Sági Zsuzsanna

Astanga jóga

Oxygen Wellness Spinning terem- fsz. multiterem I. előregisztráció: http://goo.gl/forms/bVTIxawMp7

10:00

Kerekes Kinga

Spinning®

11:00

Paksi Attila

Spinning®

12:00

Vitai Klári

Spinning®

13:00

Farkas András

Spinning®

14:00

Hajdu Gergő

Spinning®

15:00

Posch Gabi

Spinning®

Intersport - KRANKING® / indoor cyclin- küzdőtér /Expó előregisztráció: http://krankinghungary.hu/fitbalance/

10:00

Hóbor Nikoletta – Tar Csaba

11:00

Gyulai Barbara – Borbély Gábor

12:00

Horváth Péter – Vallus Anett

13:00

Schmidt Márti Tücsi – Hóbor Nikoletta

14:00

Kovács András – Ézsiás Péter

15:00

Gulyás Gábor - Fintor Gábor

Hungerit - Jumping Fit stage -küzdőtér /Expó

09:00-09:25

WORLDJUMPING Basic

Molnár Diana, Kocsir Erika követő

09:30-09:55

WORLDJUMPING Cardio

Zsiga Rebaka

10:00-10:25

WORLDJUMPING Dance

Bene Kata Elek Kitti

10:30-10:55

WORLDJUMPING Basic

Molnár Nikolett,

Siposné Szőcs Éva követő

11:00-11:25

WORLDJUMPING Latin Dance

Molnár Mónika

11:30-11:55

WORLDJUMPING Cardio Dance

Bene Kata Elek Kitti,

Ujj Viktória

12:00-12:25

WORLDJUMPING Dance

Molnár Diana

12:30-12:55

WORLDJUMPING Cardio

Hegedűs Alexandra

13:00-13:25

WORLDJUMPING Basic

Bújdosóné Tóth Éva,

Zsigmond Aranka

13:30-13:55

WORLDJUMPING Boksz

Rizmayer Beáta

14:00-14:25

WORLDJUMPING Cardio

Zsiga Rebaka

14:30-14:55

WORLDJUMPING Cardio Dance

Bene Kata Elek Kitti

Ujj Viktória

15:00-15:25

WORLDJUMPING BOKSZ

Rizmayer Beáta

15:30-15:55

WORLDJUMPING Basic

Molnár Nikolett,

Kocsir Erika követő

16:00-16:25

WORLDJUMPING Latin Dance

Molnár Mónika

16:25-16:45

WORLDJUMPING Basic

Tolmácsiné Hajni

16:45-17:10

Trambulin sorsolás

Trambulin sorsolás

Budmil - Keiser stage - küzdőtér /Expó

10:00-10:30

Kiss Áron

Keiser Indoor Cycle - Easy

11:00-11:45

Bujtor Barna

Keiser Indoor Cycle - Hard

13:00-13:30

Kiss Áron

Keiser Indoor Cycle - Easy

14:00-14:45

Bujtor Barna

Keiser Indoor Cycle - Hard

15:00-15:30

Kiss Áron

Keiser Indoor Cycle - Easy

16:00-16:45

Bujtor Barna

Keiser Indoor Cycle - Hard

Iron System stage - küzdőtér /Expó

9:30-9:55

deepWORK®

Bús Miri- Szűcs Ákos

10:00-10:25

deepWORK®

Erdélyi Annamari

10:30-10:55

deepWORK®

Gózon Tamás

11:00-11:25

HOT IRON™

Simon Zsófi-Laczi Kati

11:30-11:55

HOT IRON™

Szomor Dávid-Südi Barbara

12:00-12:25

HOT IRON™

Hencz Edina-Gózon Tamás

12:30-12:55

HOT IRON™

Asztalos Adrienn-Horváth Beáta

13:00-13:25

HOT IRON™

Kovács Dóra-Rékasi Andi

13:30-13:55

HOT IRON™

Pál Kinga-Ács Klári

14:00-14:25

HOT IRON™

Leirer Aliz

14:30-14:50

deepWORK®

Bús Miri-Szűcs Ákos

14:55-15:15

deepWORK®

Neuherz Kriszta

15:20-15:45

deepWORK®

Szabó Peti

TRX stage - küzdőtér /Expó

10:00

TRX Performance (TRX edzés, kiegészítve TriggerPoint Grid -SMR hengeres önmasszázzsal és Mini band gyakorlatokal) - 14 fő

11:00

TRX-Rip Fusion (A TRX 1. és 2. generációs eszközeinek szuper hatékony kombinációja) – 20 fő

13:00

Circuit Training (Funkcionális eszközök garmadája, a teljes körű erőnléti edzéshez: TRX, Rip trainer, Ultimate Sandbag, Aqua rope – újdonságunk, Magyarországon első alkalommal mutatkozik be a vízzel tölthető kötél! , Agility band, Agility létra) - 24 fő

14:30

TRX Performance (TRX edzés, kiegészítve TriggerPoint Grid -SMR hengeres önmasszázzsal és Mini band gyakorlatokal) – 14 fő

15:30

TRX-Rip Fusion (A TRX 1. és 2. generációs eszközeinek szuper hatékony kombinációja) – 20 fő

BLACKROLL® Hungary stage -küzdőtér /Expó előregisztráció http://blackroll.hu/fitbalance/

10:00

BLACKROLL® SMR Core

Izsipi Ágnes

11:00

BLACKROLL® Recovery Zone

Gál Brigitta

12:00

BLACKROLL® SMR Core

Izsipi Ágnes

13:00

BLACKROLL® Recovery Zone

Ágh Csaba

14:00

BLACKROLL® SMR Core

Molnár Miki

15:00

BLACKROLL® Recovery Zone

Gyulai Barbara

BioTechUSA  - IWI Stage- küzdőtér /Expó előregisztráció: IWI

Időpont

G-Flex állvány

Szabad terület

Lounge

IWI Jóga-Aerobik-Dance külön terem,

I.em multiterem  IV.

9:00-9:40

G-Flex eszközkipróbálási lehetőség
Véninger Zsolt -Az IWI Fitnesz Instruktor képzés tanára

Spartan Girja
Bánkuti Gabriella-IWI szakmai vezető Testépítés Fitnesz Szakág, WBPF Világbajnok, a Spartan Girja és Spartan Fighter Tréning magyarországi meghonosítója

Tájékoztatás IWI tanfolyamokról

Preventív Gerinc - Keszi Krisztina, Nagy Dorka -gyógytornászok, manuálterapeutk, (Physiomed Gyógytorna Stúdió), IWI Csoportos Fitnesz Instruktor tanárai, a Preventív Gerinc és Stretching tanfolyam egyik vezetői

9:50-10:30

10:00-10:20

G-Flex tréning "Haladó"
Tóth Zoltán-ToZo-WBPF Világbajnok,Személyi edző,G-Flex Team vezetője

PES - Erőnléti Edzés bemutató
Az IWI SportAcademy-
Váci KSE Junior kézilabdásaival dr.Zopcsák László-IWI Igazgató

Iyengar Jóga
Sárig Hajnalka -okleveles Iyengar yoga  oktató (Junior level 1)

10:25-10:45

PES (Erőnléti edzés) konzultáció
dr.Zopcsák László-IWI igazgató

10:30-10:40

IWI Funkcionális eszköz gyakorlati bemutató
Ladányi Zoltán-IWI Fitnesz Szakmai Vezető

10:40-11:20

G-Flex "Military" tréning
Véninger Zsolt - Az IWI Fitnesz Instruktor képzés tanára

Spartan Fighter
Bánkuti Gabriella-IWI szakmai vezető Testépítés Fitnesz Szakág, WBPF Világbajnok, a Spartan Girja és Spartan Fighter Tréning magyarországi meghonosítója

Tájékoztatás IWI tanfolyamokról

IWI Modern Tánc

11:20-11:30

Streetworkout - Saját testsúlyos edzés bemutató
Bartendaz Hungary

11:30-12:10

HIIT-High Intensity training
Ungvári Máté-IWI tanár, Erőnléti Edző

Alakformáló Aerobik
Erdélyi Annamária és Koltai Mónika- IWI Csoportos Fitnesz Instruktor gyakorlati oktatói

12:10-12:20

Saját testsúlyos edzés bemutató
Bartendaz Hungary

12:20-13:00

G-Flex tréning "Kezdő"
Tóth Zoltán-ToZo-WBPF Világbajnok,Személyi edző,G-Flex Team vezetője

Tájékoztatás IWI tanfolyamokról

STEP Aerobik
Touré Mariann és Bottka Janett - IWI Csoportos Fitnesz Instruktor gyakorlati oktatói

13:00-13:10

IWI Funkcionális eszköz gyakorlati bemutató
Ladányi Zoltán-IWI Fitnesz Szakmai Vezető

13:10-13:50

G-Flex tréning
Szeles Enikő  és Gyenis Judit- G-Flex edzők

SpartanFitt
Urbán-Zsilák Eszter - Sparta edző/Bánkuti Gabriella Spartan Team
Jánszky Kata - Sparta edző/Bánkuti Gabriella Spartan Team

HIP-HOP New Style Dance
Gomes Martins - Táncos,tánctanár,HIP-HOP dancer, koreográfus

14:00-14:40

G-Flex "Circuit" tréning
Véninger Zsolt - Az IWI Fitnesz Instruktor képzés gyakorlati tanára

Sajáttestsúlyos edzés - Radányi Norbert és Kővári Gábor Bartendaz hungary edzők

CES-PES (Korrektív rehabilitációs tréning és Erőnléti edzés) konzultáció
dr.Zopcsák László

IWI New Generation Tánc
Fort Alexandra - Edző, táncos, prezenter, az "Év Zumba oktatója" 2012
Kunhalmi István -Táncpedagógus, Latin-Amerika táncok országos bajnoka

14:40-14:50

IWI Funkcionális eszköz gyakorlati bemutató
Ladányi Zoltán-IWI Fitnesz Szakmai Vezető

14:50-16:30

G-Flex eszközkipróbálási lehetőség

FitJóga 
Mitró Gabriella - IWI Jógaoktató

Pro Ski stage - küzdőtér /Expó

10:00-10:30

Rideg Kinga

11:00-11:30

FajkisJudit

12:00-12:30

Darázs Andi

13:00-13:30

Rideg Kinga

14:00-14:30

Fajkis Judit

15:00-15:30

Darázs Andi

FORRCE GYM & HEERO Sportswear stage - küzdőtér /Expó

09:00

elkezdodnek a futamok parokban

10:00

SGX trèning - kemény funkciónális edzések a SPARTAN RACE akadályok használatával

11:00

SGX trèning

13:00

SGX trèning

14:00

SGX trèning

15:00

SGX trèning

16:00

Döntők

WALKenergie stage - küzdőtér /Expó

09:00-09:45

Janda Tamara

WALKenergie

09:50-10:35

Sümegi Bernadett

WALKenergie

10:40-11:25

Csényi  Brigitta

WALKenergie

11:30-12:15

Tóth Kitti

WALKenergie

12:30-13:15

Sümegi  Bernadett

WALKenergie

13:20-14:05

Csényi Brigitta

WALKenergie

14:10-14:55

Tóth Kitti

WALKenergie

15:00-15:45

Szűcs Orsolya

WALKenergie

15:50:16:35

Juhász Nóri

WALKenergie

GILDA – MAX stage -küzdőtér /Expó

10:00-10:45

Zana Móni – Miló Viki Zsákos köredzés

11:00-11:45

Kovács Attila utcai önvédelem

12:00-12:45

Kun Évi és Vajda Ági Alakformáló köredzés

13:00-13:45

Kecsmár Veca és Csont András Cross training

14:00-14:45

Osvaldo Zequeira Salsa fitness

15:00-15:45

Landl Brigi Core training

POWER PLATE® és POWER BIKE® - Expó

Power Plate - 30 PERC  ( MAX 4 FŐ)

10:00

Power Cardio  (zsírégető)

11:00

Power Core (has-hát erőrítés)

12:00

Power Post Pregnancy (szülés utáni  feszesítő-regeneráló)

13:00

Power Cardio (zsírégető)

14:00

Power Cardio (zsírégető)

15:00

Power Post Pregnancy (szülés utáni feszesítő-regeneráló)

16:00

Power Relax (nyújtás,relaxálás és masszázs)

Megafit Stage - küzdőtér /Expó

09:00

Cross-funkcionális bemutató

09:30-10:30

Cross-funkcionális edzés

10:30

Cross-funkcionális bemutató

11:00-12:00

Cross-funkcionális edzés

12:00

Cross-funkcionális bemutató

12:30-13:30

Letöltöm a cikket